Nový školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, milé děti.

Vítáme vás v novém školním roce. I letos pro vás připravujeme spoustu akcí, kroužků, divadel a výletů. Těšíme se na vás.

ZÁŘÍ

Upozorňujeme, že všechny plánované akce mohou proběhnout pouze v případě příznivé epidemiologické situace.

Divadlo Špílberg

zahraje ve čtvrtek 24. 9. 2020 v 9:00 hodin ve třídě Berušky představení Králíci z klobouku.

Projektový den mimo MŠ

V pátek 25. 9. 2020 pojede 20 dětí z naší MŠ na tzv. projektový den do Ochozu u Tišnova, kde se seznámí s životem v lese, získají znalosti a prakticky si vyzkouší některé dovednosti. Odjezd od MŠ v 8:15 hod., příjezd na oběd zpět do MŠ. Děti potřebují lahev s pitím a pláštěnku, vše ostatní zajistí MŠ. Jedná se o akci financovanou z fondů EU, kde je přesně stanoven počet dětí a konkrétní podmínky.

Schůzka pro rodiče předškoláků

proběhne v úterý 29. 9. 2020 od 16:00 hodin ve třídě Sluníčka. Schůzky se zúčastní i paní učitelka ze Základní školy Horácké náměstí a seznámí rodiče s důležitými informacemi pro budoucí školáky.