Vážení rodiče,

vítáme Vás na našich stránkách ve školním roce 2020/2021 a přejeme hodně zdraví, úspěchů a radostí s Vašimi dětmi.

Co budou děti potřebovat:

čistou roušku v sáčku, nejnutnější náhradní oblečení v sáčku, oblečení na pobyt venku a podepsanou lahev na pití. Děti nesmějí do třídy nosit žádné hračky.

– do třídy: tričko, hrací kalhoty, zástěrku nebo sukni, papuče s pevnou patou a nebarvící podrážkou, vlastní láhev

– na odpočinek: pyžamo, popř. tenké ponožky

– na pobyt venku na podzim a na jaře: sportovní oblečení přiměřené počasí, tenisky nebo botasky (ve střevíčkách na vycházce často bolí nožky), kšiltovku, či jinou pokrývku hlavy, v horkých dnech tričko s krátkým rukávem a kraťasy

– na pobyt venku v zimě: zimní bundu, teplé kalhoty, teplou nepromokavou obuv, čepici, šálu, palcové rukavice

Všechny věci prosím podepište.

Pro svou jistotu i jistotu dětí nezapomeňte na náhradní spodní prádlo, ponožky (punčocháče), tepláky i tričko.

Hračky ani plyšáčky prosím nenoste, ve školce jich máme dostatek.

Bezpečnost dětí:

Rodiče jsou povinni osobně předat zdravé dítě paní učitelce ve třídě!

Učitelka je zodpovědná za bezpečnost dětí od doby jejich převzetí od rodičů, či pověřené osoby do jejich předání rodičům, či pověřené osobě.

Příchod a odchod

Kvůli bezpečnosti dětí je budova mateřské školy stále uzavřena. Rodiče, kteří vedou děti do školky, případně děti ze školky vyzvedávají, použijí zvonky. Děkujeme za pochopení.

6:30 8:30 – příchod dětí do MŠ – děkujeme, že budete dodržovat tento čas, pozdějším příchodem rušíte naši výchovně vzdělávací činnost.

12:30 – 12:45 – rodiče si vyzvedávají svoje děti po obědě.

14:45 – 16:30 – postupný odchod dětí domů – děkujeme, že respektujete provozní dobu školy tak, aby se mohla budova v 16:30 uzamknout.

Jak se děti scházejí a rozcházejí

Ráno se scházejí ve třídě Berušky, po příchodu své paní učitelky odcházejí do své třídy – 7:00 Koťátka, 7:15 Sluníčka.

Odpoledne se děti postupně scházejí ve třídě Berušky – od 15:30 Sluníčka, v 15:45  Koťátka.

Lze přijít do školky i později?

Mimo uvedené hodiny je příchod a odchod možný jen po předchozí domluvě s učitelkou (bezpečnostní důvody).

Co se stane, když nebudete moci své dítě vyzvednout?

Dejte nám co nejdřív vědět!

Důležité platby:

1/ školné – 595,- Kč na účet školy do 15. dne daného měsíce. Děti plnící povinné předškolní vzdělávání školné neplatí.

2/ stravné – 880,- Kč na účet školy do 5. dne daného měsíce. Děti s odkladem školní docházky platí částku 968,-Kč.

Účet školy:

41334621/0100, jako variabilní symbol uvádějte prosím číslo měsíce a roku, za které částku hradíte. Do poznámky pro příjemce prosím uvádějte jméno a příjmení dítěte. Děkujeme.